Aktualności


wsteczWstecz (Powrot do wszystkich publikacji z menu: "Aktualności")

Powrót do żłobka od 15 czerwca 2020r

Drodzy Rodzice,

W calu zgłoszenia powrotu dziecka do Żłobka, Rodzic jest zobowiązany do złożenia karty zgłoszenia oraz zapoznania się z procedurami COVID-19.
Kartę zgłoszenia należy umieścić w skrzynce pocztowej żłobka. Termin składania kart mija 9 czerwca 2020r.(wtorek) o godzinie 12:00. Nie przyjmuję kart przesłanych drogą elektroniczną.

W przypadku gdy ilość zgłoszeń przekroczy ilość dostępnych miejsc w żłobku decydujące będą wskazania MRPiPS oraz GIS (zgodnie z wytycznymi pierwszeństwo uzyskują dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkujących i realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19)oraz kolejność zgłoszeń.

Lista dzieci przyjętych oraz składy grup zostaną wywieszone w piątek na drzwiach od strony kuchni.

Pościel (prześcieradło, cienki kocyk i małą poduszkę) oraz ubrania na przebranie, prosimy o przynoszenie w foliowych workach. Wszystkie tekstylia powinny być wyprane i wyprasowane. Należy również pamiętać o praniu obuwia zmiennego.

Apeluję o terminowe składanie dokumentów oraz przemyślane decyzje ponieważ mają one znaczący wpływ na organizację pracy żłobka.

Dyrektor
Justyna Łakomy

Dołączone pliki:


wsteczWstecz (Powrot do wszystkich publikacji z menu: "Aktualności")

przejdź do góry...

Samorządowy Żłobek Małe Misie. Wysiołek Luborzycki 160b, Luborzyca 32-010 tel. 12 387 10 42

Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji