Aktualności


wsteczWstecz (Powrot do wszystkich publikacji z menu: "Aktualności")

INFORMACJA DOTYCZĄCA OTWARCIA ŻŁOBKA I PRZEDSZKOLI NA TERENIE GMINY KOCMYRZÓW-LUBORZYCA

Informujemy, iż od 11 maja 2020 r. wznawiamy działalność Żłobka "Małe Misie", Przedszkola "Akademia Przedszkolaka "oraz Przedszkola "Wesoła Gromadka".
Zgodnie z wytycznymi pierwszeństwo uzyskują dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkujących i realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
Rodzicu, posyłając dziecko zapoznaj się obowiązującymi procedurami.

Szanowni Państwo,

w związku z licznymi zapytaniami, informujemy o możliwości korzystania z opieki żłobka, która będzie możliwa od 11.05. 2020r.

Niemniej ze względu na sytuację epidemiologiczną, będziemy pracować na nieco innych zasadach i bardzo prosimy o zapoznanie się z wytycznymi sporządzonymi przez Dyrekcję żłobka w konsultacji z Dyrektor Centrum Zarządzania Edukacją w Kocmyrzowie.

Pragniemy Państwa uczulić, że ta nietypowa sytuacja wymaga i od nas i od Państwa jasnych komunikatów i bezwzględnego przestrzegania zasad.

Wytyczne oparte są o zarządzenia Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej i nie podlegają zmianom i odstępstwom.

Wszelkie szczegółowe informacje zawarte są w pliku poniżej, obowiązkiem rodziców jest zapoznanie się z dokumentacją.

Jeśli zdecydujecie się Państwo na przysłanie dziecka do żłobka, proszę wypełnić Kartę zapisu, które znajduje się w treści dokumentu odesłać na adres mailowy: zlobekluborzyca@gmail.com do dnia 07.05.2020r do godziny 12:00.

Listę dzieci przyjętych oraz nazwy grup, w których będą przebywać opublikujemy na naszej stronie we czwartek 7.05.2020r. Od decyzji nie ma odwołań. Jeśli rodzice dziecka przyjętego zrezygnują przez 9.05 na jego miejsce przyjmiemy kolejne dziecko z listy.

Oczywiście o miejsce mogą ubiegać się tylko dzieci, które uczęszczają do nas w roku szkolnym 2019/2020 a nie te przyjęte w nowym procesie rekrutacji.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość, ale naszym nadrzędnym celem jest ochrona zdrowia Państwa dzieci i naszych pracowników i wszystkie nasze działania temu służą.

Dołączone pliki:


wsteczWstecz (Powrot do wszystkich publikacji z menu: "Aktualności")

przejdź do góry...

Samorządowy Żłobek Małe Misie. Wysiołek Luborzycki 160b, Luborzyca 32-010 tel. 12 387 10 42

Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji